Your limit is on demand. The limit can be raised.>
"30. léta 20. století, zlato, hmotnost 6,42 g btto, ryzost 585/000, barevný achát ve zlaté montáži, rozměr 3,1 x 2,7 cm, opatřeno ČS puncovní značkou."